PSY_CTRL: ARK ACTIVATION w/ GAPPEQ (unreleased liveset) · 9 Apr 2022 · Praha (Czech Republic)

Backend

PSY_CTRL: ARK ACTIVATION w/ GAPPEQ (unreleased liveset)

Line Up
Line Up
Gappeq (Parvati Records) unreleased / weird tracks liveset
Gondar (WakeUpMethods.Gondaria.com) set & liveset
KlePSYdra (Vertigo Records, UA)
Dimonza (Another Dimension, UA)
Electro Druid
Info
FREE ENTRY PSYTRANCE PARTY. USE GOOGLE TRANSLATOR ;)

Po neznámý čas ležely ve sluneční soustavě Archy, vědomé kosmické lodě. Mars, Měsíc, Venuše, Antarktida, centrální Evropa a další lokace. Ale něco se změnilo. Archy začaly vyzařovat tepelnou energii, satelity zároveň zaznamenaly gravitační anomálie v jejich okolí. Tím se podařilo odhalit jejich lokace. Souvisí to se zaznamenaným příletem flotily, která bude možná s popcornem v ruce sledovat probíhající proces vzestupu a rozdělování primárních časových linií podle voleb obyvatel planety Země ?
Tým exoarcheologů a dalších profesí se vydává na průzkum Arch, tvořených především moldavitem. Jedna z Arch byla objevena v nižších patrech klubu Centrála. Uvítáme další exoarcheology, kteří se s námi vydají skrze portál, který byl objeven ve všech Archách. Aplikací variabilních hudebních frekvencí zvaných psytrance budeme zkoumat souvislosti mezi naším osobním fraktálem a fraktály okolních exoarcheologů.
Centrální Archa je specifická skutečností, že kladně reaguje především na lidi volící podle terminologie Zákonu jednoty ( [lawofone.info] ) cestu "služba ostatním" (tedy pohodáře). A také tím, že její portál se zapíná mácháním rukama a poskakováním v rytmu elektronického bubnu do 150 BPM.
Portál této Archy bude tvořen prastarou relikvií vytvořenou v laboratoři Fluorobotanics. Tento artefakt je z důvodu molekulární nestability již většinou jen uložen v kryogenickém archivním prostoru Gondaria.com, tedy v horní polici vedle krabice se sušenkami. K jedné z posledních zaznamenaných aktivací došlo kdysi v Arše VilaFlora.cz, která od té doby přeletěla k nové semi-soběstačné stanici ve Vrábsku, oblast Ahimsa.land. Proces zprovozňování této technologie tamními exoarcheology je zaznamenán na následujícím holozáznamu převedeném do 2D videa v čase 00:22. Po aktivaci exaktně soustředěným tančením a UV světlem je portál k vidění v průběhu videa již v činnosti:
youtu
(3min)
Volitelné podle vašich inkarnačních kontraktů: pro optimální synchronizaci s Archou je možné prozkoumat WakeUpMethods.Gondaria.com. Traduje se, že ti dobrodruzi, kteří tamní přednášku "Tvorba vlastní reality" (1,5h) uzřeli na vlastní oči, získali schopnost výstupu z externě imprintované časové osy a možnost tvorby fraktálu svého.
Vedoucím exoarcheologem naší expedice bude Gappeq, který se prokliká až do zaprášených a zapomenutých adresářů laptopu. Bude mimo jiné vyluzovat své jindy nehrané tracky. Buď jsou nevydané nebo se nachází na kompilacích labelů, které prošly vyhynutím již před eóny.
Ukrajinu podpoříme skrze vystoupení DJeje Dimonzy, kameramana a dekoratéra z oděské psytrance skupiny Another Dimension. A Klepsydry, label managera Vertigo Records.
Ohledně našeho sestupu do Archy samozřejmě nelze nepoložit zásadní otázku: "Chcete do toho také nějaké mimozemšťany ?" 😉
youtu
(8min)
Tedy na viděnou a slyšenou u tamních studiově obložených stěn. A oproti aktuálnímu neblahému trendu zároveň u neohlušujících, bubínky nedrtících zvukových penetrátorů 🙂 :
[facebook.com]
Abychom nezapomněli: dekódováním hieroglyfické sekvence připomínající aztécké znaky se spustila tato zpráva:
"Pozemšťane, hovoří Centrální mozek Archy. Na mé taneční palubě prosím ničeho nepokuřuj, smrdím pak i já a je to opruz pro mé optické a inhalační komponenty. Toto poselství je určeno i těm, které ve vaší řeči nazýváte Dýdžejové. Na ulici před mým vchodem nedělej bordel a nehluč. Umožníš tak zachování intergalaktického míru se sousedy a zpříjemníš šichtu mému Ztišovateli. Dík !"
Jak je v těchto končinách dobrým zvykem, nebude u vchodu probíhat anální sondování, sken duhovky ani sekvencování vašeho DNA a vstup je zdarma.
Location
Location
Club Centrala, Jatecni 39, Praha
Styles
Organizer
Organizer
Gondaria.com & Centrala
From
· 55
Added 1m 17d · 4 Parties ·