Psy Ctrl: Egregor · 23 Apr 2022 · Prague (Czech Republic)

Backend

Psy Ctrl: Egregor

Line Up
Line Up
True Detective (Centrála)
Djane Lolla (Independent Theory)
Gondar (WakeUpMethods.Gondaria.com)
Plech (Ufo Bufo Crew)
31Stitches (Hedonix)
Info
FREE PSYTRANCE PARTY. USE GOOGLE TRANSLATOR ;)

Klaus Švabinský přišel ke klubu. O té taneční akci si vlastně nic nepřečetl, ale kalbu to na sobotu chtělo, tak vyrazil. Před klubem se již vinula vcelku dlouhá fronta. Mířila ke stánku před vchodem, ve kterém se pravděpodobně prodávaly listky. Stoupl si tedy spořádaně do fronty, protože tam stálo více lidí a čekal. Sice nějací týpci okolo říkali, že je to se vstupem jinak, ale nakonec nad tím mávli společně s dalšími lidmi ve frontě rukou. Po nějaké době se dostal na řadu a koupil si za několik stokorun lístek. Navíc dostal lízátko. Super. Organizátoři mezitím dole v klubu už dvě hodiny zprovozňovali zaseklé splachovátko, protože bez něho párty prostě nemůže začít. Netušili tedy, že před vchodem je zaparkovaný pojízdný stánek s vykuky, kteří vybírají peníze na cizí akci, která je navíc zadarmo.

...o neupřesněný čas později:

Lidé se dívají k obloze a sledují kosmickou loď nehnutě se vznášející nad městem. Nikdo z toho hloučku na náměstí netuší, že nad hlavami jim visí ekvivalent stánku před klubem. Kolem mateřské lodě efektně poletuje stále dokola letka hbitých "Tic Tac" ufounů, ve skutečnosti taktéž strojů z vlastní pozemské zahrádky. Vedle mateřské lodi je k vidění zadokovaná TR-3B, kopie vybártrovaného, jinde již vysloužilého kosmoletu. Na Českou republiku vyšla jen verze s upadlým pravým stabilizátorem a vymontovanými antigravitačními motory, ale velké panely čínských LEDek na jejich místě mocně pulzovaly skoro podobně. Tedy tak, jak to bylo zkrze bijáky lidem předem imprintováno do jejich holografického osobního fraktálu (viz. Tvorba vlastní reality na WakeUpMethods.Gondaria.com). Předchozí egregory už mezi lidmi tolik nefrčí, bylo tedy třeba přijít s novou show pro udržení vibrací v ukočírovatelných mezích. Jinak by začalo být červenopilulkových lidí příliš. A ti jsou moc všeteční. A vůbec, špatně se to menežuje. Ještě by zas ty zmenšení, věčně naštvaní dinosauři prudili celé oddělení nad závěrečnými ročními výkazy. Baterie s nožičkama jsou v jejich časové linii přece potřeba. Zvlášť když je Primární taťka kvůli jejich zlobení zdánlivě přestal podporovat a jejich linie jde evolučně do kopru.

Zpět o něco do minulosti, kdesi ve sluneční soustavě:

Ashtar Sheran z Kosmických sil Galaktické federace se díval na frontu před klubem na vizoru v obýváku své kajuty. Podrbal se za uchem a protáhl se. To je teda dobrý šméčko ten stánek tam, pomyslel si. V tom klubu byl na psytrance akci, když se pozemšťanům úspěšně podařilo otevřít portál tamní zaparkované Archy na předchozí akci "Psy Ctrl: Ark Activation". Ashtar odpočíval. Snažit se nakopnout frekvenci obyvatel zrovna téhle planety je celkem šichta, zvlášť když je třeba to dělat nenápadně, aby nebyl porušen princip svobodné vule. A aby každý z nich měl tím pádem upřímnou radost, že to zmáknul jako že sám. Zašátral rukou nalevo od gauče. Brambůrky byly nepřekvapivě stále tam, kde předtím. Osvěžovač vzduchu dvakrát zasyčel. Automatický sluneční kryt se o trochu stáhl přes okno, jak loď lehce rotovala a obracela se ke slunci. Vše je v pořádku. Potřebné množství lidí se již probouzí, proběhlo mu hlavou.

Podíval se na igelitový pytlík ve své ruce. Dražické brambůrky. Hmm, fakt dobré..trochu přesolené, ale v pohodě. Aha...ty jsou z té malé země někde támhle dole v Evropě, kde jsem byl na té dovolené. Natáhl se pro plechovku s nealko pivem. Musím se podívat, jestli jsme obnovili smlouvu s tím pivovarem. S přistáním nákladní lodě na jejich dvoře byl minule trochu problém, na chvíli vypadlo maskování. Ale i proto teď létají pro zásoby v pět ráno tamního času, na tu létající popelnici není spolehnutí.

Tak jo, jde se zase chvíli makat. Přesunul svou pozornost ze 3D/4D těla, kompatibilního s pozemskými požitky, zpět k normálu. Zvedl se z pohovky a sedl si k počítači. Pustil si hudbu a myšlenkou klikl na složku "Planeta Země: upgrade z 3D na 4D kladnou časovou osu". Pak se s úsměvem zavrtěl na své ergonomické židli, pokýval si hlavou do rytmu tepavé rytmické hudby a proklikl se dále: "Upgrade frekvenčních vzorců obyvatel pro veselejší vzestup: psytrance".

Proč Ashtarovi tak šmakuje pivo ze Země ? Jaký je vztah s mimozemšťankou z Casiopei a jsme biologicky kompatibilní ? (8 dní demo účet. Nebo hodit mail na tralalol@protonmail.com pro vygenerování odkazu na odemčení videa, měsíčně k dispozici 20ks. České titulky).
[matrix-2001.cz]
Location
Location
Prague
Jatecni 39
Styles
Organizer
Organizer
Centrala & Gondaria.com
From
· 86
Added 2m 21d · 4 Parties ·